Sportovně jazyková Mateřská škola Marina s.r.o.

Naši pedagogové a tety v Mateřské škole Marina s.r.o.

Naše posádka

Mgr.Kateřina Aschermannová

Ředitelka mateřské školy, vedoucí pedagog, speciální pedagog, andragog, porodní asistentka, laktační poradce, instruktor dětského plavání a šéftrenér Děti na startu, maminka dvou dcer.

Je pro mě důležité, dělat to, co má smysl, a smysl mé práce jsem našla u dětí. S radostí se proto podílím společně s pedagogy na spoluvytváření místa, ve kterém se děti cítí bezpečně a mohou se přirozeně vyvíjet. Nikdy bych si nenechala ujít ty silné momenty dětské spontánnosti a dětských úsměvů, to je pro mě vždy ta největší odměna za mou práci.

Lenka Votavová

Pedagog v mateřské škole, vystudovaná SPGŠ, zdravotník intenzivní péče, maminka syna a dcery.

Pobývat s dětmi je pro mne velmi vzácné, výjimečné, neustále překvapující a velice obohacující. Být u toho, když objevují svět, učí se, jak vše funguje, a zároveň to moci považovat za svou práci, je pro mne velkou životní výhrou.

Bc.Dominika Landová

Pedagog v mateřské škole,vystudovaná SPGŠ, VŠ- sportovní zaměření, výtvarná a hudební výchova 

 

Nikola Klierová

Pedagog v mateřské škole - vystudovaná SPGŠ, nyní studium VŠ, výuka výtvarné výchovy a tělesné výchovy, lektor cvičení s dětmi s certifikací.

Práci v mateřské školce jsem si vybrala pro to, že se nikdy nestává stereotypní a je velmi pestrá. Líbí se mi přímočarost dětí, které mají stále čisté duše a na nic si nehrají. Nejsou ještě tolik ovlivnění okolním světem a je moc hezké je pozorovat jak se vyvíjí, rostou před našima očima a snaží se napodobit naše chování.

Alena Kouglová

Pedagog, asistent pedagoga v mateřské škole - vystudované kvalifikační studium s certifikací MŠMT, výuka výtvarné výchovy a tělesné výchovy, instruktor dětského plavání, šéftrenér Děti na startu, maminka dcery a syna.

Když jsem dostala šanci začít pracovat s dětmi, nebyla jsem si zcela jistá, zda to zvládnu. Rozhodla jsem se pro studium asistenta pedagoga a tím můžu být i nápomocna při integraci do naší mateřské školky. Dnes vím, že bych tuto práci nevyměnila za žádnou jinou a pokud mám děti vychovávat, tak se také musím stát částečně dítětem a to je to, co mě baví. Ráda dětem čtu, ráda s dětmi tvořím, ráda je vzdělávám a ráda se s nimi směju a snažím se být ke všem spravedlivá.

Klára Lišková 

Pedagog a lektor taneční a pohybové výuky v mateřské škole, manager školky- studium Státní konzervatoř Praha - obor tanec, mnoho certifikátů z pohybové výchovy, dlouholetá práce s dětmi v tanečním studiu R.A.K

Ilona Kaňová

Asistent pedagoga v mateřské škole -vystudované kvalifikační studium s certifikací MŠMT

Externisté

Ivan Ryurik Chubirka

rodilý mluvčí s dlouholetou praxí výuka anglického jazyka " Do you speak english? We do :-)

Michal Merhaut

výuka hudební výchovy, herec divadla Semafor a náš výborný kamarád - https://youtu.be/jH4PCOcQ7L8

Klárka Lišková R.A.K

výuka taneční a rytmické přípravky

Tety z naší kuchyňky

Kája

děkujeme jim za naše plná bříška a za to, že máme ve školce krásně čisto a voňavo.  Tety nám také pomáhají s obsluhou u jídla a oblékáním malých dětí.

 
MŠ Marina © 2016 | Vytvořilo CMS a Anawe
Abychom Vám mohli nabídnout kvalitní služby a pokročilé funkce, využíváme cookies. Prohlížením tohoto webu s tímto souhlasíte.