• Česky
  • English

Sportovně jazyková Mateřská škola Marina s.r.o.

Naši pedagogové a tety v Mateřské škole Marina s.r.o.

Naše posádka :-)

já

Mgr.Kateřina Aschermannová

ředitelka mateřské školy, speciální pedagog, andragog, porodní asistentka, laktační poradce, instruktor dětského plavání a šéftrenér Děti na startu, maminka dvou dcer

Je pro mě důležité, dělat to, co má smysl, a smysl mé práce jsem našla u dětí. S radostí se proto podílím společně s pedagogy na spoluvytváření místa, ve kterém se děti cítí bezpečně a mohou se přirozeně vyvíjet. Nikdy bych si nenechala ujít ty silné momenty dětské spontánnosti a dětských úsměvů, to je pro mě vždy ta největší odměna za mou práci.

učitelky

Bc.Ladislava Špírková

vedoucí pedagog v mateřské škole, speciální pedagog, zdravotník, instruktor dětského plavání, šéftrenér Děti na startu, maminka syna a dcery

Pobývat s dětmi je pro mne velmi vzácné, výjimečné, neustále překvapující a velice obohacující. Být u toho, když objevují svět, učí se, jak vše funguje, a zároveň to moci považovat za svou práci, je pro mne velkou životní výhrou.

 

Mgr. Věra Šrámková

pedagog v mateřské škole, zdravotník, maminka syna a dcery

 

učitelky

Alena Kouglová

asistent pedagoga v mateřské škole - vystudované kvalifikační studium s certifikací MŠMT, výuka výtvarné výchovy a tělesné výchovy, instruktor dětského plavání, šéftrenér Děti na startu, maminka dcery a syna

Když jsem dostala šanci začít pracovat s dětmi, nebyla jsem si zcela jistá, zda to zvládnu. Rozhodla jsem se pro studium asistenta pedagoga a tím můžu být i nápomocna při integraci do naší mateřské školky. Dnes vím, že bych tuto práci nevyměnila za žádnou jinou a pokud mám děti vychovávat, tak se také musím stát částečně dítětem a to je to, co mě baví. Ráda dětem čtu, ráda s dětmi tvořím, ráda je vzdělávám a ráda se s nimi směju a snažím se být ke všem spravedlivá.

učitelky

Kateřina Blahovská

asistent pedagoga v mateřské škole - vystudované kvalifikační studium s certifikací MŠMT, pedagogické lyceum, výuka výtvarné výchovy a anglického jazyka, instruktor dětského plavání

Když přijde čas, asi každý si v životě položí otázku, co dál, jakou cestou se vydat a která práce ho bude naplňovat. Já měla lehké rozhodování. Děti mě vždy obklopovaly a čas strávený s nimi mě moc bavil a naplňoval. Mým úkolem je, připravit děti na to, co je čeká dál, a vytvořit prostředí, ve kterém budou rády s námi i s kamarády. I když je to práce náročná a zodpovědná, dělám ji s láskou a každý den jdu domů s dalšími veselými zážitky. Pevně věřím, že hezké vzpomínky budou mít na školku i děti, a právě proto, mám svou práci tolik ráda.

 

Externisté

Ivan Ryurik Chubirka - rodilý mluvčí s dlouholetou praxí výuka anglického jazyka " Do you speak english? We do :-)

Michal Merhaut - výuka hudební výchovy, herec divadla Semafor a náš výborný kamarád- 

https://youtu.be/jH4PCOcQ7L8

Lůca- výuka taneční a rytmické přípravky

 

Tety z naší kuchyňky

Ilča a Bláňa -  děkujeme jim za naše plná bříška a za to, že máme ve školce krásně čisto a voňavo.  Tety nám také pomáhají s obsluhou u jídla a oblékáním malých dětí.

MŠ Marina © 2016 | Vytvořilo CMS a Anawe
Abychom Vám mohli nabídnout kvalitní služby a pokročilé funkce, využíváme cookies. Prohlížením tohoto webu s tímto souhlasíte.